ANA SAYFA      KURUMSAL      GRUP ŞİRKETLERİ      KALİTE POLİTİKASI      İNSAN KAYNAKLARI      İLETİŞİM
Eskaya Palet
Adres: Mobilyacılar Sitesi, 2046 Sk. 34/A, Yüreğir - Adana / Türkiye
Telefon: +90 322 346 4669     +90 322 346 6772
e-Mail: serdar@eskaya.com.tr
Paletler, istiflemede kullanılan ekipmanlar olarak tanımlanmaktadır. Malların depolanmasını, taşınmasını ve nakliyesini kolaylaştıran paletlerin, lojistik sektöründeki önemi giderek artmaktadır.

Paletlerin hammaddesinin %100 ağaç olduğu dikkate alınıp, ülkemizde kesilen her 3 ağaçtan birinin ahşap palet imalatı için kullanıldığı dikkate alınırsa, küresel ısınma, karbon emisyonları, çölleşme, erozyon gibi doğa felaketlerinden bizi koruyan ve en önemlisi oksijen kaynağı olan ağaçlarımızın yok edilmemesi adına hurda ahşap paletlerin geri kazanılması gerekmektedir.

Özetle kullanılmış ahşap paletlerin geri kazanılması doğal kaynaklarımızın korunmasına yardımcı olurken, ülkemizin geleceğine ve ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Ahşap paletin en önemli özelliği çevreci ve sürdürülebilir olması ve her sektörde kullanılabilme avanatajının bulunmasıdır. Geri dönüşümü yapılarak tekrar kullanılabilmesi nedeniyle maliyeti düşüktür. Zamanla kullanılamaz hale geldiğinde bile yakıt olarak kullanılmak üzere değerlendirilebilir olması da ülke ekonomisine ayrıca bir katkı sağlar.

Sizde doğayı korumak, ekonomiye ve geleceğimize katkı sağlamak için geri dönüştürülmüş paletleri kullanınız.
Kullanım Hakları Saklıdır @ 2015 - Eskaya Group
Designed & Powered by Ata Bilişim